چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 00:00

آخرین مهلت برای بخشودگی اضافه خدمت غایبان سربازی

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از پایان مهلت بخشودگی اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت سربازان در ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

 

سردار موسی کمالی دراین باره گفت: مدت‌ها قبل با تصمیم‌ستاد کل نیرو‌های مسلح مقرر شد تا اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت تمامی مشمولانی که تا ۲۲ بهمن‌ماه امسال برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند بخشیده شود.

وی با بیان این که این مهلت تا ۲۲ بهمن‌ماه قابل استفاده است، ادامه داد: بنابراین تمامی آن دسته از مشمولان غایب که تا قبل از ۲۲ بهمن ماه به دفاتر پلیس+ ۱۰ مراجعه کرده و برگه اعزام به خدمت خود را دریافت کنند اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت بخشیده خواهد شد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با تاکید بر اینکه این مدت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد در مورد اینکه مقدار غیبت دراین مورد چه میزان تاثیر دارد، گفت: مقدار غیبت هیچ تاثیری در این بخشودگی ندارد؛ بنابراین افرادی که یک روز غیبت داشته یا چندین سال غیبت داشته مشمول هستند و تا ۲۲ بهمن‌ماه این بخشودگی معتبر است و مشمولان غایب اگر بعد از این تاریخ اقدام کنند اضافه خدمت ناشی از غیبت به آن‌ها تعلق خواهد گرفت.

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید