پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 00:00

لزوم مراجعه مشمولان غایب برای تعیین تکلیف وضعیت خود به دفاتر پلیس+۱۰

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا : مشمولان غایب برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود باید مجددا به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.

 

سرهنگ "رحمان علیدوست" اظهار داشت: مشمولانی که برگ آماده به خدمت دریافت کرده اند ولی در تاریخ های تعیین شده ،برای انجام خدمت سربازی خود را معرفی نکرده اند،غایب محسوب می شوند و سه ماه اضافه خدمت برای آنان درج خواهد شد.
وی افزود: این دسته از مشمولان برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود باید مجددا به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و برگ آماده به خدمت با تاریخ جدید را دریافت کنند.
معاون احضار و اعزام این سازمان خاطرنشان کرد: مشمولان غایب در صورتی که وضعیت خدمتی خود را مشخص نکنند با محرومیت ها و محدودیت های اجتماعی که در ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی در نظر گرفته شده ازجمله عدم دریافت تسهیلات و خدمات بانکی ، خدمات بیمه ای ، اشتغال به کار و....مواجه خواهند شد.
وی گفت : مشمولان برای اطلاع از آخرین اخبار و مجموعه قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا سامانه پیامک به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ اقدام کنند

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید