دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 00:00

شرط پلیس برای دادن مجوز خروج و گواهینامه به مشمولان جریمه ریالی

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: افرادی که در طرح جریمه مشمولان غایب شرکت کرده‌اند، به شرط پرداخت حداقل نیمی از مبلغ جریمه؛ به صورت نقدی و یا اقساط، از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا خدماتی مانند مجوز خروج از کشور و... دریافت می‌کنند.

سردار ابراهیم کریمی در این باره، اظهار داشت: طبق قانون بودجه مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، طرح جریمه مشمولان غایب در سال گذشته و همچنین سال جاری، برای مشمولان دارای بیش از ۸ سال غییت فرصتی ایجاد کرد تا وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

وی در خصوص شرط اصلی ارائه برخی از خدمات به متقاضیان این طرح، افزود: افرادی که در طرح جریمه مشمولان غایب شرکت کرده‌اند، به شرط پرداخت حداقل نیمی از مبلغ جریمه به صورت نقدی و یا اقساط، خدماتی از سوی سازمان وظیفه عمومی به آنان ارائه خواهد شد.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: متقاضیان این طرح به شرط پرداخت حداقل نیمی از مبلغ جریمه، می‌توانند برای استخدام در یکی از سازمان‌های دولتی و یا خصوصی، از وظیفه عمومی نامه‌ای مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت خدمتی دریافت کنند.

وی ادامه داد: همچنین این دسته از مشمولان غایب با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود، می‌توانند برای کلیه سفرهای زیارتی و سیاحتی با پرداخت وثیقه کامل (پانزده میلیون تومان)، مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

سردار کریمی گفت: برهمین اساس، مشمولان غایب در صورت شرکت در این طرح، می‌توانند برای اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی نیز اقدام کنند.

 

افسرنیوز، افسر نیوز، نظام وظیفه دانشگاهیان، سرباز، سربازی، مشمول، مشمولان، دانشجوی مشمول، دانشجویان مشمول، امریه، پروژه کسری خدمت، کسری خدمت، کسری‌خدمت، کسرخدمت، سربازی نخبگان، نظام وظیفه نخبگان، سرباز نخبه، فراخوان امریه، #سربازی-آسان

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرات  

پاسخ + 0 --
امید احمدی کارنجی 1395/10/15 - 22:21
سلام من متولد سال ۷۰/۴ هستم خاستم بدونم درسال جاری در۴/ ۹۶ من ۸ سال از مشمولیتم میگزه من هم می تونم در طرح مشمولان ۸ سال اقدام کنم ممنون